Žiť zdravšie znamená žiť lepšie.

PROBIOTICS & ENZYMES

30,00 €

Obsah balenia 60 kapsúl

Stimulácia celkovej imunity

Produkt účinne stimuluje vrodenú i získanú imunitu.

Obsahuje najdôležitejšie probiotické kmene

Probiotiká spolu s prebiotikami vytvárajú účinné symbiotikum.

Doplnenie gastrointestinálneho mikrobiómu

Účinná pomoc pri problémoch s vyprázdňovaním.

Doplnené prebiotikami a enzýmami

Tento komplex všestranne podporuje tráviace procesy.

Zlepšenie trávenia a vstrebávania živín

Upravuje trávenie a vstrebávanie všetkých živín.

Podpora detoxikačných procesov

Napomáha udržiavaniu správnej hmotnosti.

1 kapsula obsahuje:

Probiotiká:1 kaps.
Mliečne fermenty (Lactococcus lactis, Lactobacillus paracasei,Lactobacillus plantarum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus salivarius, Bifidobacterium lactis, Entherococcus faecium)250 mg
Prebiotiká:1 kaps.
Vláknina zo zemiakov50 mg
Fruktooligosacharidy (z koreňa čakanky)100 mg
Enzýmy:1 kaps.
Ryžový škrob (Amyláza, Proteáza, Laktáza, Lipáza, Celuláza)25 mg

Výživové doplnky Vianutra neobsahujú:

GMO, lepok, sóju, alergény, arašidy, laktózu, slepačie vajcia, umelé farbivá a príchute.

Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25°C, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosahu malých detí.

Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Neobsahuje lepok, umelé farbivá, príchute, sóju, zvyšky orechov, arašidov, vajec, laktózu a iné alergény.

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. 

Odporúčané dávkovanie

2 kapsuly denne pre dospelých jednicov, po jedle; 1 kapsula denne pre tehotné ženy, po jedle.

Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Výživový doplnok je určený dospelým jedincom na podporu imunity a funkcií gastrointestinálneho traktu.

PRÍNOS UŽÍVANIA PROBIOTICS & ENZYMES:

  • Zmiernenie žalúdočnej kyslosti
  • Zlepšenie trávenia a vstrebávania živín
  • Podpora pravidelného vyprázdňovania, prevencia vzniku zápchy
  • Úprava hladín krvných tukov a cholesterolu
  • Posilnenie detoxikácie organizmu
  • Potlačenie rastu patogénnych mikroorganizmov
  • Posilnenie imunity vrodenej aj získanej
  • Prevencia vzniku kŕčových žíl a hemoroidov
  • Prevencia tvorby polypov, divertikulov a rakoviny hrubého čreva
  • Podpora udržiavania správnej hmotnosti

Probiotics & Enzymes pomohli vyřešit problémy se zácpou u manžela. Přečetla jsem si reference a zkusila manželovi nasadit na každé ráno. Manžel po týdnu nemá už žádné problémy. Všem doporučuji.

Jarmila

Řešila jsem velké zdravotní problémy s trávením a vyprazdňováním. Mám ověřený účinek jiných produktů Vianutra, proto jsem se rozhodla pro Probiotics & Enzymes. Už v nemocnici jsem měla velké problémy s vyprazdňováním. I 3 týdny jsem nebyla na velké potřebě. Pro mě dosud nepoznaný problém. Nebudu zde popisovat jak jsme to museli řešit. Čekala jsem netrpělivě na tento úžasný komplex. Jakmile to bylo možné jsem si ho objednala a čekala jsem, co se bude dít. Třetího dne přišlo to, co se má dít každý den a pro mě to byl doslova zázrak. Všem vřele doporučuji.

Gabriela

Mám žaludeční problémy, tzv. Refluxu. Probiotics & Enzymes mi poradila přítelkyně. Mám pocit, že problémy s refluxem se zmírnily. Doporučuji každému, kdo má podobné problémy.

Ludmila

Probiotics&Enzymes pomohli vyriešiť problémy so zápchou u manžela. Prečítala som si referencie a skúsila manželovi nasadiť na každé ráno. Manžel po týždni nemá už žiadne problémy. Všetkým odporúčam.

Jarmila

Riešila som veľké zdravotné problémy s trávením a vyprázdňovaním. Mám overený účinok iných produktov Vianutra, preto som sa rozhodla pre Probiotics&Enzymes. Už v nemocnici som mala veľké problémy s vyprázdňovaním. Aj 3 týždne som nebola na veľkej potrebe. Pre mňa dovtedy nepoznaný problém. Nebudem tu opisovať ako sme to museli riešiť. Čakala som netrpezlivo na tento úžasný komplex. Hneď ako to bolo možné som si ho objednala a čakala som, čo sa bude diať. Na tretí deň prišlo to, čo sa má diať každý deň a pre mňa to bol doslova zázrak. Všetkým vrelo odporúčam.

Gabriela

Mám žalúdočné problémy, tzv. REFLUX. Probiotics&Enzymes mi poradila priateľka. Mám pocit, že problémy s refluxom sa zmiernili. Odporúčam každému, kto má podobné problémy

Ľudmila

V čom sú probiotiká "Probiotics & Enzymes" od Vianutra odlišné od podobných produktov s probiotikami?

Probiotics & Enzymes VIANUTRA slúži na posilnenie gastrointestinálneho mikrobiómu, všestranné uľahčenie trávenia a posilnenie imunity. Obsahuje okrem probiotík aj prebiotiká, ktoré slúžia ako potrava pre probiotické kmene, čo je mimoriadne dôležité pre ďalší rast a aktivitu probiotík. Okrem toho tento výživový doplnok obsahuje aj enzýmy, na všestranné uľahčenie trávenia.

Koľko druhov probiotík (baktérií) je v produkte?

Produkt obsahuje 7 druhov: Lactococcus lactis, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus salivarius, Bifidobacterium lactis, Entherococcus faecium (v 1 kapsule je 500 miliónov jednotiek).

Sú probiotiká vhodné i pri zápche / hnačke?

Áno, sú vhodné, v týchto prípadoch je potrebné užívať ich najmenej 2-3 týždne. Ak tráviace problémy neustúpia, je potrebné navštíviť gastroenterológa, aby vylúčil prípadné závažné napr. nádorové ochorenie tráviaceho traktu.

Môžem dať "Probiotics & Enzymes" Vianutra aj deťom?

Ide o prípravok určený dospelým jedincom, prípadne adolescentom. Vzhľadom na prítomnosť enzýmov, ktoré deťom nie je potrebné dopĺňať, ich možno deťom podávať len v prípadoch, ak dieťa trpí poruchami trávenia a to po konzultácii s pediatrom.

Beriem antibiotiká. Môžem užívať súčasne aj "Probiotics & Enzymes" Vianutra?

Je veľmi vhodné užívať probiotiká pri liečbe antibiotikami, a to aj 2-3 týždne po ukončení antibiotickej liečby. Užívať ich je potrebné cca 2 hod po podaní antibiotika.

Mám žalúdočné vredy. Môžem užívať "Probiotics & Enzymes"?

Áno, je to vhodné, najmä preto, že tento prípravok reguluje aj hyperaciditu, ktorá je častá u vredovej choroby žalúdka a tiež preto, že vďaka prítomným enzýmom, sa uľahčí trávenie. Je vhodné zapiť prípravok pohárom odstátej vody, aby sa nedráždila žalúdočná sliznica.

Pomôžu mi probiotiká pri chudnutí? Ako?

Užívanie prípravku PROBIOTICS & ENZYMES  zabraňuje spätnému vstrebávaniu odpadových látok a stimuluje spomalené trávenie, ktoré je veľmi časté u ľudí s nadváhou. Pri redukcii hmotnosti je dôležité aj pravidelné vyprázdňovanie, čo prípravok zabezpečuje.

Je lepšie brať probiotiká pred jedlom alebo po jedle?

Odporúča sa užívať prípravok krátko pred jedlom alebo súčasne s ním. V prípade, že nám jedlo „nesadlo“ a cítime nekonfort, môžme prípravok PROBIOTICS&ENZYMES  užiť aj po jedle, pretože pomôže dodatočne stimulovať tráviace procesy.