Žiť zdravšie znamená žiť lepšie.

MORINGA RHODIOLA ASHWAGANDHA

TIP

24,99 €

Obsah balenia 60 kapsúl

MORINGA RHODIOLA ASHWAGANDHA je unikátna kombinácia darov prírodynajbohatšieho zdroja živín (Moringa Oleifera), najsilnejšieho adaptogénu (Rhodiola Rosea) a stimulátora nervového a endokrinného systému (Ashwagandha). Prípravok dopĺňa do organizmu dôležité antioxidanty, čím posilňuje imunitu. Adaptogény (RHODIOLA a AHWAGANDHA) pomáhajú zvládnuť stres a eliminovať jeho škodlivé účinky na organizmus.

Pôsobí proti únave, úzkosti a depresii.  Stimuluje nervový a endokrinný systémPosilňuje výživu, imunitu a vitalituKomplex vitamínov, minerálov v synergii s aminokyselinami potláča voľné radikály.

1 kapsula obsahuje:

Nutričné hodnoty v 1 kapsule RVH%
MORINGA OLEIFERA (moringa olejodarná)
Obsah živín: minerálne látky (najmä: vápnik, horčík, fosfor, železo, zinok), vitamíny (najmä C, B3, A), aminokyseliny (najmä esenciálne aminokyseliny)
300 mg**
RHODIOLA ROSEA (rozchodnica ružová)
Obsah živín: flavonoidy, salidrosidy, rosavin, terpény, triesloviny, organické kyseliny (najmä kyselinu citrónovú a jablčnú), minerály a stopové prvky.
150 mg**
ASHWAGHANDHA (vitánia opojná)
Obsah živín: rastlinné alkaloidy, flavonoidy, taníny, saponíny a steroidné laktóny.
100 mg**

RVH% - % referenčnej výživovej hodnoty

** - RVH% nie je určené

Výživové doplnky Vianutra neobsahujú:

GMO, lepok, sóju, alergény, arašidy, laktózu, slepačie vajcia, umelé farbivá a príchute.

Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25°C, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosahu malých detí.

Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Neobsahuje lepok, umelé farbivá, príchute, sóju, zvyšky orechov, arašidov, vajec, laktózu a iné alergény.

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Odporúčané dávkovanie

1-2 kapsule denne, po jedle.

Nevhodné pre deti a tehotné ženy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Výživový doplnok je určený dospelým jedincom na podporu imunity a adaptácie na stresové podnety.


Mým problémem byl tlak, celkově energie do života. Četla jsem na internetu, že tento produkt pomáhá ke snížení tlaku. Po užívání Moringa Rhodiola Ashwagandha a mi snížil tlak, ale jsem také zhubla. Asi to bude vliv 2 věcí, energie a radost. Doporučuji všem, kteří se chtějí cítit lépe.

Lucie

Produkt Moringa Rhodiola Ashwagandha mě zaujal protože mě trápila únava, slabost. Slyšela jsem o něm, že má pestré spektrum minerálů a vitamínů. Cítím se po něm lépe, mám více energie. Doporučuji ho všem lidem, kteří chtějí zkusit brát vitamíny a minerály z přírodního zdroje.

Ivana

Prevence a klidný spánek byly důvodem užívat Moringa rhodiolu Ashwagandha. Spím déle, kvalitně. Zvládám stres s nadhledem. Tento produkt doporučuji každému, pro jeho skvělý obsah živin a pomoc uchovat si dobrou náladu i v této nelehké době.

Radmila

Trápila mě únava. Dobré reference na Morianga Rhodiola Ashwagandha mě přesvědčili. Je to výborný produkt na celkovou psychickou odolnost. Doporučuji ho všem 😄.

Jana

Mojím problémom bol tlak, celkovo energia do života. som čítala na internete, že tento produkt pomáha na zníženie tlaku. Po užívaní Moringa Rhodiola Ashwagandha a mi znížil tlak, ale som aj schudla. Asi to bude vplyv 2 vecí, energia a radosť. Odporúčam všetkým, ktorí sa chcú cítiť lepšie.

Lucia

Produkt Moringa Rhodiola ashwagandha ma zaujal lebo ma trápila únava, slabosť. Počula som o ňom, že má pestré spektrum minerálov a vitamínov. Cítim sa po ňom lepšie, mám viac energie. Odporúčam ho všetkým ľuďom, ktorí chcú skúsiť brať vitamíny a minerály z prírodného zdroja.

Ivana

Prevencia a kľudný spánok boli dôvodom užívať Moringu Rhodiolu Ashwagandhu. Spím dlhšie, kvalitne. Zvládam stres s nadhľadom. Tento produkt odporúčam každému, pre jeho skvelý obsah živín a pomoc uchovať si dobrú náladu i v tejto neľahkej dobe.

Radmila

Trápila ma únava. Dobré referencie na Morianga Rhodiola Ashwagandha ma presvedčili. Je to výborný produkt na celkovú psychickú odolnosť. Odporúčam ho všetkým 😄.

Jana

Je výrobok vhodný pre ženy i mužov všetkých vekových skupín?

Áno, tento výživový doplnok je určený pre všetkých dospelých jedincov, okrem tehotných žien.

Môžem produkt Moringa Rhodiola Ashwagandha užívať aj preventívne aji doplnok k základným vitamínom?

Určite má opodstatnenie užívať M&R&A aj preventívne, vzhľadom na to, že okrem výživovej zložky (moringa), sú v prípravku významné adaptogény (rhodiola, ashwaghandha), ktoré pomáhajú organizmu adaptovať sa na rôzne zmeny prostredia, najmä na stresové stimuly. 

Môžem dávať Moringa Rhodiola Ashwagandha i deťom?

Tento výživový doplnok nie je určený deťom.

Beriem lekárom predpísané lieky na psychiku. Môžem začať užívať i Moringa Rhodiola Ashwagandha?

„Lieky na psychiku“ je veľmi široký pojem, je lepšie zdravotný problém špecifikovať a obrátiť sa pre odpoveď na lekársku on-line poradňu VIANUTRA. 

Je možné Moringa Rhodiola Ashwagandha užívať i pri ADHD a poruchách pozornosti?

S užívaním M&R&A u tejto diagnózy nemáme skúsenosti, avšak nakoľko syndróm ADHD je spojený skôr s hyperaktivitou, pravdepodobne by takýto prípravok nebol vhodný. 

Cítim sa v strese a pod tlakom. Ako mi môže Moringa Rhodiola Ashwagandha pomôcť?

Tento výživový doplnok vďaka adaptogénom normalizuje činnosť neuro-endokrinného systému, zabraňuje nadmernej tvorbe stresových hormónov, nastoľuje v organizmu rovnováhu (homeostázu), nemá vedľajšie účinky, takže sa dá užívať aj dlhodobo. Vzhľadom na to, že obnovuje energiu je vhodné užívať ho v aktívnej časti dňa, 1-2 kapsuly denne. 

PRÍNOS UŽÍVANIA MORINGA RHODIOLA ASHWAGANDHA:

  • Posilnenie výživy a imunity
  • Zvýšenie duševnej odolnosti a vitality
  • Normalizácia činnosti neuro-endokrinného systému
  • Pomoc telu pri adaptácii na stresy rôzneho druhu
  • Pôsobí proti únave, úzkosti a depresii
  • Ochrana tela pred toxickými látkami a pomoc pri detoxikácii
  • Podpora regeneračných procesov
  • Vytvorenie rovnováhy a nastolenie pocitu harmónie v tele
  • Zvýšenie fyzickej aj psychickej výkonnosti
  • Ako silný antioxidant, spomaľuje starnutie a urýchli rekonvalescenciu