Žiť zdravšie znamená žiť lepšie.

IMMUNE CARE

30,00 €

Objem balenia 500 ml

IMMUNE CARE je na všestrannú podporu imunitného systému dospelých jedincov. Obsahuje komplex vitamínovminerálov a 72 stopových prvkovNajvýznamnejšie je zastúpený vitamín C (1000 mg), vitamíny D, K a skupina vitamínov B. Z minerálov je to zinok a selén, doplnené bioflavonoidmi z rastlinných extraktov a posilňujúcou zmesou aminokyselín. 

Stimulácia aktivity jednotlivých zložiek imunitného systému. Širokospektrálna prevencia rôznych ochorení. Posilnenie vrodenej imunity a stimulácia získanej imunity. Významné látky: 1000 mg vitamínu C, vitamín D3, bioflavonoidy, zinok, selén.


Zloženie (1 dávka/15 ml) obsahuje:

RVH%
Vitamín A800 mcg100%
Vitamín C1000 mg625%
Vitamín D320 mcg400%
Vitamín E12 mg100%
Vitamín B130 mg2700%
Vitamín B230 mg2148%
Vitamín B330 mg187%
Vitamín B620 mg1428%
Vitamín B9400 mcg200%
Vitamín B12100 mcg4000%
Vitamín B7400 mcg400%
Vitamín B530 mg500%
Vitamín K75 mcg100%
RVH%
Vápnik55 mg6,9%
Horčík 19 mg5%
Zinok7 mg70%
Selén55 mcg100%
Meď1000 mcg100%
Mangán 2 mg100%
Železo3,5 mg25%
Chróm200 mcg500%
Draslík107 mg5,5%
Jód75 mcg50%
72 stopových prvkov25 mg**
Cholín12,5 mg**
Inozitol25 mg**
PABA6 mg**
Lutein10 mg**
Zeaxantin2,5 mg**
RVH%
Posilňujúca zmes aminokyselín1500 mg**
z toho aminokyseliny z kolagénu1497 mg
L-taurín1 mg
L-karnitín1 mg
L-glutamín1 mg
RVH%
Unikátna zmes výťažkov z rastlín75 mg**
Z toho kórejský ženšen56 mg
Ostatné: lucerna, brokolica, lecitín, spirulina, zelený čaj, hroznové jadrá, brusnica, Goji, malina, acerola, čučoriedka, Acai, granátové jablko, bioflavonoidy z citrusov, lykopén, koenzým Q10, ginkgo biloba, aloe vera. **

RVH% - % referenčnej výživovej hodnoty

** - RVH% nie je určené

Výživové doplnky Vianutra neobsahujú:

GMO, lepok, sóju, alergény, arašidy, laktózu, slepačie vajcia, umelé farbivá a príchute.

Skladujte na suchom mieste, pri teplote do 25°C, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosahu malých detí.

Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Pred podávaním je potrebné produkt pretrepať.

Po otvorení je potrebné produkt spotrebovať do 2 mesiacov.

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy.

Odporúčané dávkovanie

15 ml 1x denne, po jedle samostatne alebo zriediť s vodou. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie konzultovať s ošetrujúcim lekárom.

Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

PRÍNOS UŽÍVANIA IMMUNE CARE:

  • Posilnenie vrodenej imunity
  • Stimulácia získanej imunity
  • Širokospektrálna prevencia rôznych ochorení
  • Lepšie zdolávanie stresových situácií
  • Skrátenie rekonvalescencie

Užívám už půl roku For Man, střídám ho s Immune Care a od té doby jsem nebyl nemocný.

Janko

Stresové období a slabá imunita mě přivedly k Immune Care. Potřebovala jsem posílit imunitu a snáze zvládat stresové období. Výsledkem je posílená imunita - žádné onemocnění a stres jsem zvládla snadněji. Všem doporučuji.

Anna

Měl jsem obavy z corony. Přítel mi poradil Immune Care. Zatím jsem nebyl pozitivně testován a od podzimu do jara jsem ani neměl virové onemocnění. Doporučuji ho každému, kdo má oslabenou imunitu.

Vladislav

Bála jsem se COVIDU. Známá mi poradila Immune Care. Zatím jsem nebyla pozitivně testována a to je hlavní Doporučuji každému, kdo si myslí, že má oslabenou imunitu.

Ľudmila

Jelikož mám oslabenou imunitu na doporučení imunologa jsem začala užívat Immune Care. Zlepšila se mi imunita, ale ještě to není úplně ok. Ale pokračuji dál. Immune Care doporučuji lidem s oslabenou imunitou.

Martina

Můj problém je takový, že mám vrozené onemocnění s názvem Degenerace makuly. Immune Care mi poradila bývala šéfka z důvodu vitamínů dobrých pro oči, které obsahuje tento výživový doplněk. Během užívání tohoto produktu mám pocit, že se to mé vrozené onemocnění stabilizovalo plus pociťuji i více energie. Tento produkt bych určitě doporučil všem.

Pavel

Mal som obavy z CORONY. Priateľ mi poradil Immune Care. Zatiaľ som nebol pozitívne testovaný a od jesene do jari som ani nemal vírusové ochorenie. Odporúčam ho každému, kto má oslabenú imunitu

Vladislav

Stresové obdobie a slabá imunita ma priviedli k Immune Care. Potrebovala som posilniť imunitu a ľahšie zvládať stresové obdobie. Výsledkom je posilnená imunita - žiadne ochorenie a stres som zvládla ľahšie. Všetkým odporúčam.

Anna

Bála som sa COVIDU. Známa mi poradila Immune Care. Zatiaľ som nebola pozitívne testovaná a to je hlavné Odporúčam každému, kto si myslí, že ma oslabenú imunitu

Ľudmila

Nakoľko mám oslabenú imunitu na odporúčanie imunologičky som začala užívať Immune Care. Zlepšila sa mi imunita, ale ešte to nie je úplne ok. Ale pokračujem ďalej. Immune Care odporúčam ľuďom s oslabenou imunitou.

Martina

Môj problém je taký, že mám vrodené ochorenie z názvom Degenerácia makuly. Immune Care mi poradila bývala šéfka z dôvodu, vitamínov dobrých pre oči, ktoré obsahuje tento výživový doplnok. Počas užívania tohto produktu mám pocit, že sa to moje vrodené ochorenie stabilizovalo plus pociťujem aj viac energie. Tento produkt by som určite odporučil všetkým.

Pavol

Užívam už pol roka For Man, striedam ho so Immune Care a odvtedy som nebol chorý.

Janko

Je lepšie Immune Care používať ako prevenciu alebo až pri akútnom stave?

Posilňovanie imunitného systému je potrebné celoživotne, takže užívanie IMMUNE CARE  v rámci prevencie je veľmi správne. V akútnom stave je vhodné prechodne zvýšiť jeho dávkovanie na 2-3x denne.

Je Immune Care vhodný aj pre deti? Od akého veku a v akej dávke?

IMMUNE CARE je výživový doplnok určený dospelým jedincom. V prípade potreby je možné prechodné podávanie aj u adolescentov. Mladším deťom je potrebné v prípade potreby zvýšiť dávkovanie HAPPY KIDS.

Mám po onkologickej liečbe oslabenú imunitu. Môžem užívať Immune Care?

Áno, po skončení onkologickej liečby je veľmi vhodné posilniť imunitný systém, okrem IMMUNE CARE (2xdenne), je prospešné zlepšiť nutričný stav tela, užívaním FOR WOMAN/FOR MAN (1 dávka denne), a PROBIOTICS&ENZYMES (2 kaps. denne, vždy pred hlavnými jedlami).

Mám prevé prejavy nachladenia (nádcha a kašeľ). Ako užívať Immune Care pre podporu zdravia?

Odporúča sa užívať IMMUNE CARE 2x denne, vždy po jedle.

Beriem antibiotiká. Môžem brať súčasne s nimi i Immune Care?

Užívať IMMUNE CARE  je možné aj počas liečby antibiotikam, s odstupom cca 2 hodín od ich užitia, celkove 2xdenne, vždy po ledle.

Ako mi Immune Care pomôže po liečbe antibiotikami?

Užívanie antibiotík oslabuje imunitný systém, takže IMMUNE CARE spolu s PROBIOTICS&ENZYMES pomáha imunitu stimulovať.

Môžu nastať nejaké kontraindikácie Immune Care liekov na alergiu?

Nie sú známe žiadne  kontraindikácie takéhoto užívania, platí však, tak ako pri akýchkoľvek iných liekoch, že medzi antialergikami a výživovými doplnkami je potrebný odstup cca 2 hodiny.

V Immune Care je i 1500 mg aminokyselin. Je teda vhodný aj na šport?

IMMUNE CARE je veľmi obľúbeným výživovým doplnkom športovcov, nielen pre obsah posilňujúcich aminokyselín, ale aj pre antioxidačnú stimuláciu imunity, nakoľko napätie a stres pred športovým výkonom imunitu oslabuje.