Žiť zdravšie znamená žiť lepšie.

FLEX CARE

29,99 €

Objem balenia 500 ml

FLEX CARE je komplex účinných látok na všestrannú podporu pohybového systému. Vitamíny, posilnené rastlinnou zmesou, v synergii s patentovanou zmesou na výživu kĺbov, predstavujú prípravok, ktorý širokospektrálny stimulačný účinok na celý organizmus.

Posilnenie celej pohybovej sústavy. Urýchlenie rekonvalescencie poúrazových a pooperačných stavov Významné látky: vitamín D3, meď, kyselina hyalurónová, kurkuma.  Zmiernenie chronických bolestí pri ochorení pohybového systému.


Zloženie (1 dávka/15 ml) obsahuje:

Nutričné hodnoty v 15ml RVH%
Vitamín C 250 mg 150%
Vitamín B12 5 mcg 200%
Vitamín D3 15 mcg 300%
Meď 300 mcg 30%
Kyselina hyalurónová 5 mg 30%
Rastlinná zmes, z toho:
kurkuma1 mg
zelený čaj1 mg
2 mg **
Patentovaná zmes na výživu kĺbov, z toho:
kolagén5000 mg
MSM250 mg
glukozamín250 mg
chondroitín250 mg
L-karnitín250 mg
6000 mg **

RVH% - % referenčnej výživovej hodnoty

** - RVH% nie je určené

Výživové doplnky Vianutra neobsahujú:

GMO, lepok, sóju, alergény, arašidy, laktózu, slepačie vajcia, umelé farbivá a príchute.

Skladujte na suchom mieste, pri teplote do 25°C, v dobre uzatvorenom obale, mimo dosahu malých detí.

Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Pred podávaním je potrebné produkt pretrepať.

Po otvorení je potrebné produkt spotrebovať do 2 mesiacov.

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy.

Odporúčané dávkovanie

15 ml, 1x denne, po jedle, samostatne alebo zriediť s vodou. V prípade potreby možno užívať 15 ml, 2x denne.

Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Prípravok je určený pre dospelých jedincov, v prípade tehotných, resp. dojčiacich žien konzultujte jeho užívanie s lekárom. 

PRÍNOS UŽÍVANIA FLEX CARE:

  • Zníženie rizika vzniku degeneratívnych ochorení pohybovej sústavy
  • Zmiernenie fyzickej únavy
  • Lepšie zvládanie chronickej bolesti
  • Rýchlejšie zotavenie poúrazových a pooperačných stavov
  • Vylepšenie elasticity pokožky, vylepšenie ostrosti zraku 

Na Flex Care nedám dopustit! Vynikající na klouby, šlachy, úleva od bolesti, doporučuji každému ... Také Beauty Care - má vynikající účinky na moje vlasy, nehty a také pokožku.

Mária

Po cca měsíci užívání mi ustoupily každodenní bolesti kolen ráno.

Peťo

Jako většina bývalých aktivních sportovců, tak i já vzpomínám na své sportovní výkony i trošku s bolestí v kloubech a achylovky. Každý den mi mé achylovky připomenou, jak jsem zanedbával regeneraci po sportovním výkonu. V dnešní době hledáme rychlé řešení na naše zdravotní problémy. Co není dobře samozřejmě. Známý mi doporučil produkty společnosti Vianutra. Jedna z věcí, které mě na začátku oslovila je fakt,že jsou na 100% na přírodní bázi. Mají celkem pestrou škálu produktů. Já jsem sáhl po produktu flex care, kvůli mým kloubům. Pravidelně ho beru už dva měsíce a po každonedělním tenise už nevím co je to bolestivá achylovka. Jsem velmi mile překvapen jak rychlý a účinný nástup měl tento přípravek. A to neříkám, že jako sekundární efekt jsou moje nehty, které se po dlouhém čase dostávají do formy. Flex care mě po dvou měsících pravidelného používání přesvědčil, že ho budu užívat dlouhodobě a pravidelně.

Rasťo

Trápila mě artróza kolena. Flex Care mi pomohl od bolesti kolena a ramene, a to hned za 14 dní. Nemohla jsem uvěřit, že tak funguje. Jsem nabitá energií, bolest kolena i ramene zcela zmizela, zlepšil se mi zrak, díky kolagenu mám lepší pleť, vrásky mi mizí, hrudník se mi vypnul a je méně vrásčitý Flex Care doporučuji úplně všem, už jen jako prevenci, ale rozhodně vším, co trpí na bolesti kloubů, což jsou po operaci a chtějí, aby se jizvy dříve zahojily.

Oldřiška

Flex Care jsem na doporučení mé přítelkyně koupila manželovi, protože ho velmi bolely klouby a kosti po namáhavé práci na stavbě našeho domu. Manžel se již po dvou týdnech užívání cítil lépe, kolena ho přestaly bolet a i praskání v kloubech přestalo. Flex Care mu velmi pomohl. Doporučuji ho každému, kdo má problémy s pohybovým aparátem a lidem, kteří jsou vystaveni nadměrné fyzické zátěži.

Zuzana

Trápila ma artróza kolena. Flex Care mi pomohol od bolesti kolena a ramena, a to hneď za 14 dní. Nemohla som uveriť, že tak funguje. Som nabitá energiou, bolesť kolena i ramena úplne zmizla, zlepšil sa mi zrak, vďaka kolagénu mám lepšiu pleť, vrásky mi miznú, hrudník sa mi vypol a je menej vráskavý Flex Care odporúčam úplne všetkým, už len ako prevenciu, ale rozhodne všetkým, čo trpia na bolesti kĺbov, čo sú po operácii a chcú, aby sa jazvy skôr zahojili.

Oldřiška

Flex Care som na odporúčanie mojej priateľky kúpila manželovi, keďže ho veľmi boleli kĺby a kosti po namáhavej práci na stavbe nášho domu. Manžel sa už po dvoch týždňoch užívania cítil lepšie, kolená ho prestali bolieť a aj praskanie v kĺboch prestalo. Flex Care mu veľmi pomohol. Odporúčam ho každému, kto má problémy s pohybovým aparátom a ľuďom, ktorí sú vystavení nadmernej fyzickej záťaži

Zuzana

Po cca mesiaci užívania mi ustúpili každodenné bolesti kolien ráno.

Peťo

Ako vacsina byvalych aktivnych sportovcov, tak aj ja spomina na svoje sportove vykony aj trosku s bolestou v klboch a achylovkach. Kazdy den mi moje achylovky pripomenu ako som zanedbaval regeneraciu po sportovom vykone. V dnesnej dobe hladame rychle riesenia na nase zdravotne problemy. Co nie je dobre samozrejme. Znamy mi odporucil produkty spolocnosti vianutra. Jedna z veci, ktore ma na zaciatku oslovila, je ze su na 100% prirodnej baze. Maju celkom pestru skalu produktov. Ja som siahol po produkte flex care, kvoli mojim klbom. Pravidelne ho beriem uz dva mesiace a po kazdonedelnom tenise uz neviem co je to bolestiva achylovka. Som velmi milo prekvapeny aky rychly uciiny nastup mal tento pripravok. A to nehovorim, ze ako sekundarny efekt su moje nechty , ktore sa po dlhom case dostavaju do formy. Flex care ma po dvoch meiacoch pravidelneho pouzivania presvedcil, ze ho budem uzit dlhodobo a pravidelne.

Rasťo

Na Flex Care nedám dopustiť! Vynikajúci na kĺby, šľachy , úľava od bolesti, odporúčam každému... Taktiež Beauty Care - má vynikajúce účinky na moje vlasy, nechty a aj pokožku.

Mária

Je možné brať Flex Care preventívne? Teda ako pravidelnú starostlivosť o kĺby a svaly?

 ÁNO, je to vhodné, pretože prípravok stimuluje výživu a regeneráciu chrupavky, ako aj všetkých súčastí pohybového aparátu, vrátane šliach, svalových úponov, aj svalových buniek.

Aktívne športujem. Ako by som mal najlepšie užívať Flex Care?

Odporúčame užívať  prípravok 2x denne, vždy po jedle.

Trpím bolesťami kĺbov spôsobenými artrózou (pokročilé štádium). Je Flex Care vhodným riešením?

FLEX CARE je nápomocný aj pri liečbe pokročilej artrózy, potláča zápal, bolesť a podporuje výživu postihnutých tkanív.

Som po operácii bedrového kĺbu. Má ešte zmysel začať (alebo pokračovať) s užívaním Flex Care?

Pokiaľ bola potrebná operácia kyčelného kĺbu je veľmi pravdepodobné, že nie je postihnutý len daný kĺb, ale aj iné časti pohybovej sústavy. Preto má význam brať tento prípravok aj po operácii. Okrem toho, prípravok pomôže pri zhojení ostatných tkanív, ktoré pri operácii boli poškodené. 

Mám vysunutú platničku. Môže mi Flex Care uľaviť aspoň od bolesti?

Aj keď výživový doplnok nedokáže odstrániť primárnu poruchu, pomôže pri potlačení zápalu a tým aj bolesti, ktorá je spojená s tlakom vyhrezlej platničky na okolité tkanivá. Odporúča sa užívať 2-3x denne, vždy po jedle, pokiaľ klient užíva aj iné lieky, platí, že medzi liekmi a výživovými doplnkami má byť cca 2 hodinový odstup.

Mám výron členku. Ako mi Flex Care pomôže pri rekonvalescencii? Ako ho užívať?

Odporúčame užívať FLEX CARE aj pri výrone, pretože je potrebný prísun dostatočného množstva kolagénu na obnovu porušených ciev a pružných tkanív, ktoré sú súčasťou kotníku; 2-3x denne jedna dávka, vždy po jedle.

Zlomila som si hohu. Pomôže mi Flex Care s rekonvalescenciou?

FLEX CARE urýchli rekonvalescenciu vďaka antioxidačnýcm zložkám aj kolagénu, obnoví rýchlejšie pružnosť mäkkých častí v okolí zlomeniny. Je vhodné doplniť aj FOR WOMAN, aby bol zabezpečený aj dostatočný prísun ostatných vitamínov a najmä minerálnych látok.

Syn (13) aktívne športuje. Môžem mu k Happy Kids doplniť Flex Care?

Vzhľadom na vek a športovú aktivitu odporúčam prejsť postupne z  HAPPY KIDS na 1 dávku FOR MAN a k tomu 1 dávku FLEX CARE. Odporúčam FOR MAN ráno po raňajkách a FLEX CARE v priebehu dňa. 

Pomôže mi Flex Care pri osteoporóze, prípadne k jej prevencii?

FLEX CARE je vhodný jak v prevencii, tak aj ako súčasť liečby osteoporózy, pretože tento zdravotný problém je vždy spojený aj s postihnutím kĺbnych štruktúr a mäkkých častí pohybového aparátu. Je však vždy vhodná kombinácia s FOR WOMAN/FOR MAN, aby bol zabezpečený prívod širokej škály antioxidantov, najmä minerálov a stopových prvkov. 

Za ako dlho pri užívaní Flex Care uvidím zmeny?

Je to individuálne, pretože to záleží na východzom stave organizmu a na závažnosti zdravotného stavu. Preto je odporúčané užívanie tohoto prípravku 3 mesiace bez prerušenia.